Genel Bebek/Çocuk Bakım
08 Ekim 2016

Oyun Ablası Olarak Ek Kazanç Elde Etmeye Ne Dersiniz?

Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yatılı bakıcı veya oyun ablası modern zamanın yoğunluğundan orta çıkan bir iş sektörü. Çalışan anne ve babalar, kendileri işteyken güvendikleri kişilere çocuklarını, bebeklerini emanet ederek içleri rahat bir şekilde işlerine gitmeyi tercih ediyor. Ebeveynler; çocuklarını emanet ettikleri kişilerin, tecrübeli ve donanımlı, çocuklarla veya bir bebekle kaliteli vakit geçirip sağlıklı bir gün geçirmesini sağlayacak kişiler olmasını istiyor.

EvdekiBakıcım, bu noktada devreye girerek kişilerin ihtiyaç duyduğu bakıcıları bir araya toplayarak bebekler ve çocuklar için uygun adayların seçilmesini sağlıyor. Çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı tecrübesi olan kişileri kriterlere uygun olması halinde sistemine dâhil eden EvdekiBakıcım, ebeveynlerin en uygun bakıcıyı bulmasını hedefliyor. Yoğun iş temposunda aileler çocuklarının bakımı için yakınlarından, akrabalarından yardım istemek zorunda kalabiliyor. Bu yardımlar sürekli olamayacağından ve çocuğun tüm ihtiyaçlarına anında müdahale edilmesini sağlayamayacağından en profesyonel ve güvenilir yol bakıcı tutmaktan geçiyor. EvdekiBakıcım hem ebeveynler hem de çalışan bakıcılar için güvenilir ortamı sunarak ailelerin çocuklarını güvenle teslim edebilecekleri bakıcılar sağlarken, bakıcıların da aynı şekilde güvenilir bir iş bulmasını sağlıyor. Okulların açılmasıyla birlikte çocuk bakıcısı ve yatılı bakıcı ihtiyacı ekstra artış gösteriyor. Özellikle küçük çocukların bakımında sadece yeme – içme ve güzel vakit geçirme değil aynı zamanda eğitim hayatının düzenli ilerlemesi bakımı da ortaya çıkıyor.

Oyun Ablası

Bu noktada üniversiteli gençlere imkan sağlayan EvdekiBakıcım; gençlerin istedikleri zamanlarda oyun ablası olmasına imkan sağlayarak çocuklarla hem eğitici hem de eğlenceli vakit geçirmesi için ortam oluşturuyor. EvdekiBakıcım’a başvurarak boş olduğunuz günlerde ve saatlerde çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı olabilir buna ek olarak okul çağındaki çocuklara eğitimli oyun ablası olabilirsiniz. Tamamen özgür bir platform sunan EvdekiBakıcım, kişilerin çalışabileceği boş saatlerini sisteme kaydettirmesini sağlayarak kendilerine iş teklifleri gelmesini sağlıyor. Bu şekilde öğrencilere freelance bir şekilde ek gelir kazanma imkanı tanınıyor.

Evdeki Bakıcım’a semt bazlı kayıt yaptırmak gibi seçenekler mevcut. Böylece o semtte yaşayanlar kısa süreli bakıcı Kadıköy & tam zamanlı bakıcılar Kadıköy ilanlarını odak noktası alarak kendi semtinde yaşayan birini işe alabilir. Semt bazlı ilanlar ebeveyn ve çalışacak olan bakıcı için tamamen kolaylık sağlıyor.

Büyük şehirlerde özellikle İstanbul gibi metropollerde bakıcı bulmak büyük bir sorun haline gelebiliyor. EvdekiBakıcım, ailelerin çocuk bakıcısı taleplerinin semtlere yapılmasını sağlayarak ebeveynler için kolaylık sağlıyor. Kısa süreli bakıcı Ataşehir veya daha uzun süreli bakıcı arayanlar için tam zamanlı bakıcılar Ataşehir gibi ilanlar, talep doğrultusunda semtlere göre açılmaktadır. Sarıyer’de yaşayan bir aile, kısa süreli bakıcı Sarıyer şeklinde bir arama yaptığında anında Sarıyer semtinde yaşayan bakıcı adaylarını bulabiliyor. Aynı şekilde uzun süreli hatta kalıcı bakıcı adayları için tam zamanlı bakıcılar Sarıyer şeklinde arama yaparak istenilen bakıcıyı bulmak mümkün.

Kendi zamanına göre iş bulmak, boş vakitlerini çocuk bakarak, oyun ablası olarak değerlendirmek ve bilgi – becerini çocuklara kaliteli bir şekilde aktarmak için EvdekiBakıcım’a kaydını yaptır; güvenilir bir iş sahibi ol! 

Daha detaylı bilgi almak için "Oyun Ablası Ne Yapar?" isimli makalemizi için okuyabilirsiniz. EvdekiBakıcım üzerinden çocuğunuza üniversiteli oyun ablası bulmak için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar