Genel Bebek/Çocuk Bakım
23 Ocak 2018

EvdekiBakıcım Oyun Ablalarını/Abilerini tercih etmek için 5 Neden!

Hayatlarımızı kolaylaştırmak için artık hepimiz mobil uygulamaları ve internet ortamını tercih ediyoruz. Mesela, sevdiklerinizi güvenebileceğiniz birine emanet etmek için EvdekiBakıcım mobil uygulamasını kullanabilirsiniz!  EvdekiBakıcım çocuk bakıcısı, oyun ablası/abisi, yaşlı bakımı ve özel ders için tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Örneğin; cuma akşamları 19.00 – 21.00 arası çocuğunuzla ilgilenecek, ona İngilizce öğretebilecek bir yandan da kaliteli vakit geçirecek birine mi ihtiyacınız var? Hemen EvdekiBakıcım uygulamasında ihtiyacınıza göre filtremeler yapabilir ve istediğiniz adayı evinize çağırabilirsiniz. Sadece ev mi? Hayır... Örneğin; siz spor yaparken, pikniğe gittiğiniz de ya da bir kafede doğum günü partisi yapacağınız zaman EvdekiBakıcım uygulaması üzerinden çocuğunuz ile ilgilenecek bir oyun ablası/abisi çağırabilirsiniz.

 “Neden EvdekiBakıcım Oyun Ablaları /Abileri?” diyorsanız işte size 5 sebep:

  1. Oyun ablalarımız /abilerimiz Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde Psikoloji, Çocuk Gelişimi gibi bölümlerde öğrenci. Yani; bu işin uzmanları.
  2. Adaylarımızı seçerken 5 aşamalı titiz bir eleme sürecinden geçiriyoruz.
  3. Ödemeleriniz İyzico garantisi altında gerçekleşir ve kart bilgileriniz %100 güvence altında olur! Ayrıca onayınız olmadan bir ödeme olması gibi bir durum yok.
  4. Hizmet verenlerimizden gelebilecek herhangi bir kusura karşı 100.000 $ sigorta ile sizi güvende tutuyoruz.
  5. EvdekiBakıcım'ın indirimli paket fırsatları ve kampanyaları sayesinde herkesin bir oyun ablası/abisi olabilir.
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar