Üsküdar'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Üsküdar ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Üsküdar ilçemizde 136 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Şennur - İstanbul Üsküdar

Şennur - İstanbul Üsküdar

Merhaba ben Şennur. 2008'den beri çocuk bakıyorum. Baktığım çocukları kendi çocuklarımdan ayırmadım. 3 çocuk büyüttüm. Hepsinden okula başladıkları için ayrıldım. Çocukları çok özlediğim için hala görüşüyorum. Çocukları çok seviyorum.

Figen - İstanbul Üsküdar

Figen - İstanbul Üsküdar

Merhaba, adım Figen, Çocuk gelişimi mezunuyum, 12 senelik iş tecrübem var. Her bir aileden alabileceğim referanslarım mevcut, Seyahat durumunda kullanabileceğim ehliyet ve pasaportum var. Eğitimli ve tecrübeli bir adayım, Evcil hayvanlarla çalışabilirim.

Berna - İstanbul Üsküdar

Berna - İstanbul Üsküdar

Merhaba, ben Berna. 41 yaşındayım. Özbekistanlıyım. Daha önce bir ailenin yanında 5 yıl boyunca çocuk bakıcısı olarak çalıştım. Ailenin 2 çocuğuna da baktım. Yenidoğan tecrübem var. Referansım var.

Fahriye - İstanbul Üsküdar

Fahriye - İstanbul Üsküdar

Çocuğunuzla iyi bir iletişim sağlayabilir ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirim, Çocuğunuzun sosyal gelişiminde yardımcı olabilirim.Çocuğunuzla bir dadı/oyun ablası olmaktan çok bir abla şefkati ve arkadaş sıcaklığı ile vakit geçirmeye çalışıyorum

Zeynep - İstanbul Üsküdar

Zeynep - İstanbul Üsküdar

10 yıla yakın çocuk bakıcılığı yaptım. 2 tane erkek çocuğum var, Biri 25 yaşında, biri 18 yaşında. Birçok yerden referansım var ama bildiğiniz üzere hepsini ayrı ayrı yazmak uzun bir süre alıyor. Eğer iletişime geçip konuşabilirsek güzel olur.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Özge - İstanbul Üsküdar

Özge - İstanbul Üsküdar

Küçük kuzenim için yatılı kalacak ve ona İngilizce öğretecek bir bakıcı arayışımız vardı. EvdekiBakıcım sayesinde Fema ile tanıştık. 9 aydır çalışıyoruz ve çok mutluyuz! İyi ki varsınız.

Nalan - İstanbul Üsküdar

Nalan - İstanbul Üsküdar

Annem felç geçirdikten sonra onla her gün ilgilenmem gerekiyordu. Onun yanına taşındım. Ancak ne kadar evden çalışsam da tam anlamıyla yetemiyordum. Evdekibakıcım sayesinde Zuhal Hanım’la tanıştık. Teşekkürler.

Münevver - İstanbul Üsküdar

Münevver - İstanbul Üsküdar

Kardeşim Ata, İngilizcesini Evdekibakıcım’ın biricik oyun ablalarından Duygu Hanım ile geilştirdi. Hem Duygu Hanım’a hem de Evdekibakıcım ekibine çok teşekkür ederiz.