Ümraniye’de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Ümraniye ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Ümraniye ilçemizde 170 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Zamira - İstanbul Ümraniye

Zamira - İstanbul Ümraniye

Merhaba ben Zamira. 5 buçuk yıldır Türkiye'deyim .Daha önce bir ailenin 3 aylık ve 8 yaşındaki çocuklarıyla 6-7 ay ilgilendim. Çocuklarla vakit geçirmekten keyif alıyorum.

Fatma - İstanbul Ümraniye

Fatma - İstanbul Ümraniye

Merhaba, adım Fatma 45 yasındayım, Dürüst, güvenilir, tecrübeli bir adayım. 2012 - 2017 yıllarında yardımcı bayan olarak evlerde calıştım, Çocuk bakımı yemek, temizlik, çocuk bakımı görevlerini üstlendim. İSMEK'ten 3-6 yaş arası çocuk bakımı eğitimi aldım

Bediha - İstanbul Ümraniye

Bediha - İstanbul Ümraniye

Merhaba, ben Bedia. 16 yıldır bu işi yapıyorum. Çocuğunuzun yanında kalabilirim. Günlük ev toparlama ve yemek yapabilirim. Siz de gönül rahatlığı ile işlerinizi yapabilirsiniz.

Cemile - İstanbul Ümraniye

Cemile - İstanbul Ümraniye

Merhaba, ben Cemile, 9 yıl boyunca anaokulunda çalıştım, Ev öğretmenliği, çocuk bakıcılığı yaptım. AÇEV çocuk gelişimi eğitimim var. Eğitimimi 800 saatlik sertifika sahibi olarak tamamladım.

Hacer - İstanbul Ümraniye

Hacer - İstanbul Ümraniye

Merhaba, ben Hacer 29 yaşındayım. Aslen İzmirliyim ve yaklaşık 3 yıldır İstanbuldayım. 4 yıla yakın bi ailenin yanında hem bebek bakıp hem de eve yardımcı oldum. Yazılı ve iletişim kurabileceğiniz referanslarım var.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Ender - İstanbul Ümraniye

Ender - İstanbul Ümraniye

Babam çok hastaydı ve onunla ilgilenebilecek sadece ben vardım. Benim de iş dolasıyla sık sık yurt dışına çıkmam gerektiği için bakıcıya ihtiyaç duyduk… Sizin sayenizde Sadiye Hanım’la tanıştık, teşekkürler...

Figen - İstanbul Ümraniye

Figen - İstanbul Ümraniye

Harika ekip harika insanlar… Sizi adayınızı bulma sürecinde asla yalnız bırakmıyorlar. Tebriker Evdekibakıcım!

Gökçe - İstanbul Ümraniye

Gökçe - İstanbul Ümraniye

Çocuğum büyürken hem onun bakımında bana yardımcı olacak hem de ingilizceyi ana dili gibi öğretecek bir bakıcı çok istiyordum. Evdekibakıcım bu hayalleri gerçeğe çevirdi. Teşekkürler. :)