Şişli’de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Şişli ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Şişli ilçemizde 106 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Yasemin - İstanbul Şişli

Yasemin - İstanbul Şişli

Evde yemek, ev toparlama yapabilirim, çocuk bakımı ile beraber. Kağıthane'de 4 aylıktan 11 aylığa kadar bebek bakımı yaptım, Evinİzde yemek ve ev toparlama olarak da çalışabiliyorum, Bununla ilgili 2.5 sene tecrübem var. Tecrübeli bir çocuk bakıcısıyım.

Gül - İstanbul Şişli

Gül - İstanbul Şişli

12 yıldır bebek bakıyorum. Yenidoğan tecrübem var. Sakin ve sabırlı bir yapıdayım. Referanslarım var. Kendi çocuğum hariç 6 çocuğa daha baktım.

Meryem - İstanbul Şişli

Meryem - İstanbul Şişli

Merhaba, ben Meryem. Anadolu Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişim mezunuyum. Önlisans Sosyal Hizmetler okudum. Çocukları çok seviyorum. Çocukları sağlıklı, özgüvenli ve kendisiyle barışık yetiştirmenize yardımcı olurum. Seyahat engelim birkaç gün olursa yok.

Zelal - İstanbul Şişli

Zelal - İstanbul Şişli

İsmim Zelal, Özbekistanlıyım. Referansım var, çocuk baktım, Yemek yapmayı biliyorum .Çocuğum var, evli degilim. Hayvanları seviyorum. İngilizce öğretmeniyim. Rusçam da iyi. Ev işlerim iyidir. Çocuklara bakarak İngilizce ya da Rusça öğretebilirim.

Melek - İstanbul Şişli

Melek - İstanbul Şişli

Merhaba ben Melek, 47 yaşındayım ve lise mezunuyum. Çocuk bakımı konusunda 3 yıl tecrübem var. Ev işleri konusunda da ailelere destek veriyorum. Ayrıca herkes çok iyi bir aşcı olduğumu söyler :) Boş zamanlarımda kitap okumayı ve yemek yapmayı severim.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Aliye - İstanbul Şişli

Aliye - İstanbul Şişli

EvdekiBakıcım ile tanıştıktan sonra sanki hayat kolaylaştı...Eşim için aradığım hasta bakıcısını çok kolay buldum. Bakıcı veya yardımcı arayan herkese tavsiye ederim.

Ayten - İstanbul Şişli

Ayten - İstanbul Şişli

Kızım için aradığım native oyun ablasını EvdekiBakıcım sayesinde buldum. Çalışanları da bir o kadar kibar ve güler yüzlüler. Size yardımcı olmak için her şeyi yapıyorlar. Teşekkürler hepinize :))

Gamze - İstanbul Şişli

Gamze - İstanbul Şişli

Üniversite sınavına hazırlanırken eksik konularımı EvdekiBakıcım’ın kadrosunda bulunan özel ders hocalarıyla tamamladım. Hepinize sonsuz teşekkürler!!