Sarıyer'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Sarıyer ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Sarıyer ilçemizde 91 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Serpil - İstanbul Sarıyer

Serpil - İstanbul Sarıyer

Çocuklarla iletişimim çok kuvvetlidir. Yaşlı ve cocuk deyince benim için akan sular durur. Bu sebepten ötürü çocuğunuza büyük bir özveri ile bakacağıma emin olabilirsiniz. Yağlı boya resim sanatıyla uğraşıyorum. Çocuğunuza da zevk ile ögretebilirim.

Gülçin - İstanbul Sarıyer

Gülçin - İstanbul Sarıyer

Merhaba ben Gülçin. Lise eğitimimi çocuk gelişimi üzerine alıp üniversitede de sürdürdüm. Hem özel eğitim gereksinimi olan çocuklarla çalışıp hem de anaokul bünyesindeki çocuklarla çalıştım.

İlknur - İstanbul Sarıyer

İlknur - İstanbul Sarıyer

Bebek ve çocuk konusunda deneyimliyim. Referans verebilirim. Çocuk bakımından arta kalan zamanlarda yemek ve günlük toparlama yapabilirim.

Nicoleta - İstanbul Sarıyer

Nicoleta - İstanbul Sarıyer

Hi, I am a professional caregiver for your elderly loved ones and also babies :)

Emine - İstanbul Sarıyer

Emine - İstanbul Sarıyer

1985 doğumluyum, 4 cocuk annesiyim. Duyarlı, çocuklara karşı büyük sevgi ve sefkat besleyen, özenli ve dikkatli birisiyim. Daha önce birçok farklı aile ile çalışıp bu mesleği icra etme şansı buldum. Ailelerin hepsi benden memnun kaldı.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Zeynep - İstanbul Sarıyer

Zeynep - İstanbul Sarıyer

Kızımın okuldan sonra ödevlerine yardım edecek bir abla arıyordum. Birkaç kişi ile çalışmayı denememize rağmen memnun kalmadık, umudumu kaybetmiştim. Sonra evdekibakicim ile ablamızı bulduk.

Zerrin - İstanbul Sarıyer

Zerrin - İstanbul Sarıyer

Sizin sayenizde hasta babamla ilgilenecek ve ilaçlarını ona saatinde verecek bir hasta bakıcı buldum. Ne kadar teşekkür etsem az! Artık işte babamı düşünmeden çalışabiliyorum, içim rahat. Teşekkürler!

Sibel - İstanbul Sarıyer

Sibel - İstanbul Sarıyer

Oğlum Mert’in ödevlerine yardım edecek ve her gün 2 saat onla ilgilenecek bir oyun abisine ihtiyacım vardı. Evdekibakıcım sayesinde oğlum Umut abisi ile çok mutlu. Dersleri de her gün daha iyiye gidiyor.