Pendik'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Pendik ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Pendik ilçemizde 129 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Fatma - İstanbul Pendik

Fatma - İstanbul Pendik

Merhaba, ben Fatma. 15 yıldır profesyonel çocuk bakıyorum. 7 farklı çocuk büyüttüm. Benim de 2 tane kızım var. Yeni doğmuş bebek tecrübem var. Kendimi geliştirmeyi seviyorum. Eğitici annelik diplomam var. Çocuklarınıza canla başla bakabilirim.

Gurbangül - İstanbul Pendik

Gurbangül - İstanbul Pendik

Merhaba, 8-9 yıldır bu işi yapıyorum. Daha önce birçok kez bebek baktım, tecrübelerim mevcut. Çalıştığım aileler benden çok memnun kaldı. Seve seve çocuğunuza bakabilirim.

Fatma - İstanbul Pendik

Fatma - İstanbul Pendik

Merhaba, adım Fatma. Çocuk bakıcılığının yanı sıra aileye elimden gelen her desteği yaparım. Sabırlı, güler yüzlü ve çocuklarla iletişimi kuvvetli bir bireyim. Çocukları elimden geldiğince televizyon ve telefondan uzak tutmaya çalışırım.

Nilüfer - İstanbul Pendik

Nilüfer - İstanbul Pendik

Benim adım Nilüfer. Çocukları seviyorum, bu yüzden bu işi yapmak istiyorum. Toplam 8,5 yıldır profesyonel çocuk bakıyorum. Daha önce 2,5 ve 9 yaşında 2 çocuk baktım. Çalıştığım yerlerden hep memnun ayrıldım. Bana güvenle çocuklarınızı emanet edebilirsiniz

Ayşe - İstanbul Pendik

Ayşe - İstanbul Pendik

Alibeyköy'de 3 yaşında bir çocuğa 4 yıl baktım. Kreşe başladığı için ayrıldım. Çocuğun her türlü ihtiyacıyla ilgileniyordum. Yemek, ütü, günlük ev toparlaması yapardım yine yapabilirim. Kendi çocuğumdan ayırmam, o da bir annenin yavrusu.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Demet - İstanbul Pendik

Demet - İstanbul Pendik

Harika ekip, harika çalışanlar, harika destek... Söylenecek söz yok, mükemmelsiniz!

Deniz - İstanbul Pendik

Deniz - İstanbul Pendik

İlan vermem ve içime sinen bakıcıyı bulup çalışmam sadece bir hafta sürdü. Kesinlikle tüm övgüyü hak ediyorlar. Teşekkür size güzel insanlar.:)

Nazlı - İstanbul Pendik

Nazlı - İstanbul Pendik

Bu kadar tatlı, hamarat, titiz ve becerikli Nazan Hanım’la benle tanıştırdığınız için sonsuz teşekkürler Evdekibakıcım! :)