Maltepe'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Maltepe ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Maltepe ilçemizde 164 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Seher - İstanbul Maltepe

Seher - İstanbul Maltepe

Çocukları çok seviyorum. 3 tane çocuğum var. Biri 26, biri 22, diğeri ise 10 yaşında. Şu anda bir kreşte çalışıyorum. Çocuklarla birlikte olmaktan keyif alıyorum. Çocuklarınızı güvenle bana teslim edebilirsiniz.

Fatma - İstanbul Maltepe

Fatma - İstanbul Maltepe

15 senedir profesyonel olarak çocuk bakımı yapıyorum. Çocuğunuza kendi çocuğum gibi bakabilirim. Yenidoğan tecrübelerim var. Schengen vizem var. Yurtdışında da çalışabilirim.

Dilobar - İstanbul Maltepe

Dilobar - İstanbul Maltepe

Merhaba ben Dilobar. Özbekistanlıyım, 27 yaşındayım. Daha önce bir ailenin 2,5 yaşındaki çocuğuna 5 ay baktım. Daha sonra başka bir ailenin 2 yaşındaki ikizlerine baktım. İki aileden de referansım var. Ev temizliği, ütü ve yemek yapabilirim.

Bilgehan - İstanbul Maltepe

Bilgehan - İstanbul Maltepe

Merhaba, ben Bi̇lgehan. 7 yıl çocuk baktım, referans verebilirim .Çocukların gelişim döneminde onlarla eğitici oyunlar oynayarak hem keyifli vakit geçirip hem de çocuğa eğitim konusunda bir şeyler öğretmeyi ilke edinmiş birisiyim.

Dilek - İstanbul Maltepe

Dilek - İstanbul Maltepe

Merhaba, ben Dilek. 40 yaşındayım. 3 çocuk annesiyim. Sigara kullanmıyorum, 4 yıllık tecrübeye sahibim. Çocuk gelişimi 4-6 yaş sertifikam mevcut. Ağırlıklı olarak büyük yaş çocuklarla ilgilendim. Günlük ev toparlaması, ütü ve çocuğun yemeğini yapabilirim.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Oya - İstanbul Maltepe

Oya - İstanbul Maltepe

Sizin sayenizde artık işteyken anne ve babamı düşünmüyorum. Rahatça işime odaklanabiliyorum. İlginizden ötürü çok teşekkürler.

Tolga - İstanbul Maltepe

Tolga - İstanbul Maltepe

Oğlumun müziğe yeteneği olduğunu biliyordum ve ona evde kaliteli ve sürerli bir eğitim aldırmak istiyordum. İnternette evdekibakıcım’ı buldum ve hakkında araştırma yaptım. Bana çok güven verdiler ve ilgilerinden memnun kaldık.

Serra - İstanbul Maltepe

Serra - İstanbul Maltepe

Üniversite sınavına hazırlanırken Matematik’te çok zorlanıyorum. Evdekibakıcım’da bir sürü üniversite öğrenicisinin ders verdiğini gördüm. İlan verdim ve Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Ecem’den ders almaya başladım.