Lara'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Lara ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Lara ilçemizde 31 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Arife - Antalya Lara

Arife - Antalya Lara

Merhaba, ben Arife. 46 yaşındayım. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Antalya'da yaşıyorum. 15 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum.

Sevil - Antalya Lara

Sevil - Antalya Lara

Merhaba ben Sevil. 57 yaşındayım. Üniversite mezunu ve 2 çocuk annesiyim. Daha önce yurt dışında çocuk gelişimi, bakımı ve beslenmesi üzerine eğitim aldım. 8 yıldır tam zamanlı ve yatılı olarak çocuk bakıcılığı yapıyorum..

Nihal - Antalya Lara

Nihal - Antalya Lara

Uzun yıllar çocuk ve hasta bakıcılığı, aynı zamanda ek olarak restoran işletmeciliği yaptım. Bir ailenin çocuğuna ve iki yıl süre ile bir kanser hastasına baktım. Çocukları çok seviyorum ve bakıcılık konusunda da tecrübeliyim.

Ülkü - Antalya Lara

Ülkü - Antalya Lara

Merhaba, ben Ülkü. Son çalıştığım evde 5 aylıktan 3 buçuk yaşına kadar bir doktor ailenin çocuğuna baktım. Sizin çocuklarınızı da mutlu edebileceğimi düşünüyorum. Mutlu ve çocukları çok seven bir insanım. Teşekkür ederim.

Nurcan - Antalya Lara

Nurcan - Antalya Lara

Merhaba, 33 yaşındayım. 8 yaşında kızım var, İstanbul Kartal ve Kadıköy'de 2 çocuğa baktım, Tek çocuk olduğum için bebeklere ve çocuklara aşığım. En önemlisi bu işi severek yapıyorum. Kendi kızımdan dolayı sizleri çok iyi anlıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Yasemin - Antalya Lara

Yasemin - Antalya Lara

Sosyal medyada gezinirken evdekibakıcım ile karşılaştım. Farklı alanlarda eğitim veren oyun ablaları ile çalıştıklarını gördüm. Ben de çocuğum için evde yaratıcı drama eğitimi aldırmaya başladım, o da çok sevdi:)

Özgür - Antalya Lara

Özgür - Antalya Lara

Evdekibakıcım ile tanıştığımız için hem eşim Buket hem de ben çok memnunuz. İyi ki varsınız.

Gülten - Antalya Lara

Gülten - Antalya Lara

Artık yaşlandığım için evin bazı işlerini yaparken yoruluyorum. Çocuklarım da başka şehirde yaşıyorlar. Bana internetten ev yardımcısı buldular. İlk güvenemem gibi hissettim ama Yıldız Hanım çok hamarat.