Konak'da En İyi 5 Bebek Bakıcısı

Konak ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ücretsiz ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Konak ilçemizde 24 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Cahide - İzmir Konak

Cahide - İzmir Konak

Merhaba, ben Cahide. 41 yaşındayım. Daha önce 6-7 ay kadar tanıdık vasıtası ile yeni doğmuş bir bebeğe bakıcılık yaptım. Çocukları çok sevdiğim ve iyi bakabileceğime güvendiğim için bu işi profesyonel olarak yapmak istiyorum.

Senem - İzmir Konak

Senem - İzmir Konak

Merhaba, ben Senem. 27 yaşındayım. İlk taşındığımda 3 yaşında otizmli bir çocukla ilgilendim. Evde 2,5 yaşında bir bebek daha vardı, onunla da ilgileniyordum. Kendi çocuğuma yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi başka çocuğa da yapmam.

Özlem - İzmir Konak

Özlem - İzmir Konak

Merhaba, ismim Özlem. 22 yaşındayım. Lise'de çocuk gelişimi mezunuyum. Bir ailede 2 yıl yatılı oyun ablalığı yaptım. Toplamda 3 çocuk baktım. Yaşları 8 aylık, 2,5 ve 3,5'tu. Çocukları çok seviyorum. Çalışacağım evde günlük ev toparlama, ütü yapabilirim.

Seçil - İzmir Konak

Seçil - İzmir Konak

Merhaba, ben Serpil. 34 yaşımdayım. Lise mezunuyum. İstanbul'da ve İzmir'de dadılık yaptım. Referanslarım var. Profesyonel dadıyım. Genelde yeni doğandan alıp okula başlayana kadar baktım. (0-3 yaş).İkiz deneyimim var. Pozitif biriyim.

Çiğdem - İzmir Konak

Çiğdem - İzmir Konak

Üniversitesi mezunuyum. 38 yaşındayım. Çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibiyim. Çalışkan, titiz ve temiz biriyimdir. Çevremde sevilen, sayılan güvenilir biri olduğumu da söyleyebilirim. İyi derecede İngilizce biliyorum. Sigara kullanmıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Ahmet - İzmir Konak

Ahmet - İzmir Konak

Bakıcı bulamayacağımızı düşünürken Sevda ablamızı bulduk, sizin sayenizde. Hepinize teşekkürler.

Emre - İzmir Konak

Emre - İzmir Konak

İlan vermek ve istediğiniz nitelikte bakıcıyı bulmak çok kolay. Tüm ekibe destekleri için çok teşekkürler.

Aybüke - İzmir Konak

Aybüke - İzmir Konak

Oyun ablamız Nazlı ile biricik oğlum Deniz çok iyi anlaşıyorlar. İyi ki varsınız..