Keçiören'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Keçiören ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Keçiören ilçemizde 41 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Asuman - Ankara Keçiören

Asuman - Ankara Keçiören

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Çocuk Gelişimi okuyorum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesinde Engelli Bakım ve Rehabilitasyon öğrencisiyim. Daha önce yeğenlerime uzun yıllar baktım. Çocuklarınızın kişisel gelişimine destek olabilirim.

Fatma - Ankara Keçiören

Fatma - Ankara Keçiören

2009'dan beri aralıksız çocuk bakıyorum. İlk önce anaokulunda yardımcı öğretmenlik yaptım. Bir sürü çocuğum vardı. Çocuklarla ilgilenmeyi çok sevdiğimi anladım. Sonrasında 7 aile ile çalıştım. Yeni doğan bebek tecrübem var.

Filiz - Ankara Keçiören

Filiz - Ankara Keçiören

Çocuklarla geçen zamandan keyif alıyorum. Daha önce yeni doğmuş bir bebek ile dört yaşına kadar ilgilendim. 1 yaşından 4 yaşına kadar ilgilendiğim başka bir bebek oldu. Çok aile ile çalıştım, kolejde yardımcı annelik yaptığım da oldu.

Yıldız - Ankara Keçiören

Yıldız - Ankara Keçiören

Ek gelir için, evde çocuk bakmak istiyorum. Üç evlat, iki torun büyüttüm. Kesinlikle gözünüz arkada kalmasın.

Duygu - Ankara Keçiören

Duygu - Ankara Keçiören

Merhaba, 35 yaşındayım. Benim de 4 yaşında kızım var, çocukları çok seviyorum. İletişimim çok guzel,

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Tuğçe - Ankara Keçiören

Tuğçe - Ankara Keçiören

Birçok ajans denemişken ve artık bakıcı bulabilme konusunda ümidimi kaybetmişken karşıma siz çıktınız Evdekibakıcım ekibi! Size sonsuz teşekkürler...

Görkem - Ankara Keçiören

Görkem - Ankara Keçiören

Bakıcımız Leyla Hanım sayesinde artık eşimle hafta sonu içimiz rahat bir şekilde arkadaşlarımızla buluşabiliyoruz. Aklımız evde kalmıyor. Teşekkürler evdekibakicim.

Dilek - Ankara Keçiören

Dilek - Ankara Keçiören

Dünya tatlısı oyun ablamız Sena’yı sizi sayesinizde bulduk. Hepinize teşekkürler:)