Kartal'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Kartal ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Kartal ilçemizde 113adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Gözde - İstanbul Kartal

Gözde - İstanbul Kartal

Merhaba, ben Gözde. Sakarya Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Çocuk psikolojisi hakkında bilgim vardır. Çocuğunuzu akademik ve mutlu çocuk olarak size kazandırmak ilk tercihimdir.

Nadire - İstanbul Kartal

Nadire - İstanbul Kartal

Çocukları çok severim. 4 yıl bir ailede yatılı olarak çalıştım ve ikizlere baktım. Başka bir ailenin yanında da 7 yıl çocuk baktım. Çocuğunuza kendi çocuğum gibi bakabilirim.

Esma  - İstanbul Kartal

Esma - İstanbul Kartal

Merhaba, ben Esma. Yeni kültür ve dilleri merak ettiğimden bir yılımı Hollanda'da geçirdim. Üç çocuğun okula gitmesi, okuldan alınması, ödevlerine yardımcı olmak ve açık hava oyunlarını düzenlemek görevlerim arasındaydı.

Münever - İstanbul Kartal

Münever - İstanbul Kartal

Merhaba, ben Münever. 3 yıldır uzman bakıcı olarak çalışmaktayım. Bu mesleği seçme nedenim çocuklarla aramın iyi oluşu ve kendime çocuk bakımı konusunda güvenmem. Daha önce 2 yaşında bir çocuğa 2.5 yıl kadar baktım.

Nurten - İstanbul Kartal

Nurten - İstanbul Kartal

Merhaba, ben Nurten. Yaklaşık 10 yıldır bebek bakımı yapmaktayım. 4 çocuk büyüttüm. 2 yıl Göztepe'de erkek çocuk, 2 yıl Ataşehir'de kız çocuk baktım.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Melis - İstanbul Kartal

Melis - İstanbul Kartal

Evdekibakıcım’ ın ajans hizmetinden yararlandım. Özellikle Şükran Hanım’ın ilgisinden çok memnun kaldım. İyi ki varlar!

Cihan - İstanbul Kartal

Cihan - İstanbul Kartal

Kolayca ilan verdik ve bakıcımızı bulduk. Bence bakıcı arayanların kesinlikle evdekibakicim.com’u ziyaret etmesi gerek. Aradıklarını burada bulacaklar.

Atiye - İstanbul Kartal

Atiye - İstanbul Kartal

Annem Sevda ile birçok bakıcı çalıştı ama hiçbiri içine sinmedi. Artık işi bırakıp annemle kalmayı düşünüyordum. Ancak Evdekibakıcım melek gibi bakıcımız Suzan Hanım’ı bize buldu. Tüm ekibe sevgiler!