Karşıyaka'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Karşıyaka ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ücretsiz ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Karşıyaka ilçemizde 38 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Hatice

Hatice

Merhaba, öncelikle ben de bir anneyim ve bakacağım çocuğa aynı özenle bakacağımı temin ediyorum. Bu zamana kadar 2 farklı aileyle bebek- çocuk bakımı tecrübem oldu, kreşe başlayana kadar bu iki çocuğa baktım. 5 yıl kadar da koruyucu ailelik yaptım.

Sevgi

Sevgi

Merhaba, lise mezunuyum. Toplamda 5 yıl bebek-çocuk bakımı tecrübem var, Toplam 3 aile ile çalıştım ayrılma sebeblerim çocukların kreşe başlaması idi. Çalıştığım yerlerde ikişer çocuğa baktım, kardeşlerdi. Bu konuda kendime güveniyorum,

Serpil

Serpil

Merhaba! Ben Serpil, 39 yaşındayım bir tane 12 yasında kızım var, İş tecürbem var, 5-6 ayboyunca bir çocuga baktım, daha sonra annesi işten ayrılınca ben işten çıkmak zorunda kaldım. Çocuk bakımı dışında bir çok iş tecrübem oldu.

Zeynep

Zeynep

Merhaba! Adım Zeynep, 3 çocuk annesiyim. 10 senedir cocuk bakıyorum, daha önce bir kaç kere yaşlı bakımı tecrübem de oldu. İlk çocuk bakımı tecrübem 4 aylık bebek idi 5 yaşına gelene kadar bu çocuğa baktım, Aileler benden gayet memnundu.

Fatma

Fatma

Merhaba, 55 yaşındayım. Üniversite mezunuyum, İşletme okudum. 8 yıl boyunca İngilterede çalıştım, iki farklı aileninin çocuklarına baktım. Gerek duyulan noktalarda referanslarımı paylaşabilirim.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Eda

Eda

Ben işten dönesiye kadar oğlum Kerem ile ilgilenecek ve ödevlerine yardım edecek birine ihtiyacım vardı. Evdekibakıcım ile oyun ablamızı kolaycak bulduk, çok memnun kaldık.

Aylin

Aylin

Küçük bebeğim Asya için bakıcıya ihtiyacım vardı. Bu konuda çok titiz bir insanım ve güven problemi yaşıyordum. Ekibiniz sayesinde tatlı bakıcımız Semra Hanım’ı bulduk, içim çok rahat.

Berkay

Berkay

Oyun ablamızı sizin sayenizde kolayca bulduk. Herkese çok teşekkürler.