Kağıthane'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Kağıthane ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Kağıthane ilçemizde 157 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Şebnem - İstanbul Kağıthane

Şebnem - İstanbul Kağıthane

Merhaba, Şebnem ben, 38 yaşındayım. 15 yıldır bu işi yapıyorum. Tecrübelerime ve kendime güveniyorum. Çocuğunuzla güzel vakit geçirebilirim. Referanslarım mevcut.

Dilan - İstanbul Kağıthane

Dilan - İstanbul Kağıthane

İsmim Dilan, 28 yaşındayım. Lise ve üniversite eğitimimi çocuk gelişimi üzerine tamamladım. 2 yaşında ikiz bebek baktım. Çocukları çok seviyorum. Çocuğunuza sevgi ve saygıyı öğretebilirim.

Kerime - İstanbul Kağıthane

Kerime - İstanbul Kağıthane

Merhaba, çocuk bakımından yaşlı bakımına kadar elimden her iş gelir. Kendime çok güveniyorum. Aileye her konuda yardımcı olurum. Güler yüzlü ve dürüst bir çalışanım. Tecrübeliyim, bana rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Ferime - İstanbul Kağıthane

Ferime - İstanbul Kağıthane

Merhaba, ben Ferime. 7 yıl çocuk baktım. İlk önce 9 aylık bebeğe 4 yaşına kadar baktım. Daha sonra 2 yaşından 5 yaşına kadar başka bir çocuğa baktım. Çocuk okula başlayacağı için ayrıldım. Günlük ev toparlama, yemek ve temizlik yapabilirim.

Şükran - İstanbul Kağıthane

Şükran - İstanbul Kağıthane

Merhaba, ben Şükran. 47 Yaşındayım. 27 ve 24 yaşlarında 2 çocuk sahibiyim. Son 5 senedir bebek ve çocuk bakıcılığı yapmaktayım. Çocuk yetiştirmek konusunda son derece dikkatli ve titizim. Daha öncesinde 15 sene kadar şirketlerde aşçılık tecrübem var.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Berna - İstanbul Kağıthane

Berna - İstanbul Kağıthane

Eşimle yıl dönümümüzde romantik bir akşam yemeğine çıkmak istiyorduk. Ancak Alp’i bırakacak kimse yoktu. Evdekibakıcım sayesinde Zeynep Abla’mızı bulduk ve eşimle çok güzel bir akşam geçirdik.

Cem - İstanbul Kağıthane

Cem - İstanbul Kağıthane

Ajans hizmetinizden yararlandım ve bu kadar memnun kalacağımı ben bile tahmin etmezdim. Ali Bey ve tüm ekibine çok teşekkürler.

Sinem - İstanbul Kağıthane

Sinem - İstanbul Kağıthane

İlan sistemi ile aradığım İspanyolca bilen oyun ablasını kısa sürede buldum. Mükemmel bir platform...