Kadıköy’deki En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Kadıköy ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Kadıköy ilçemizde 120 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bakıcı Adaylarımızla Tanışın!

Selma - İstanbul Kadıköy

Selma - İstanbul Kadıköy

Merhaba, ben Selma. 2011 yılından beri çocuk bakımı yapıyorum. Çok güzel yemek yaparım. Evinizi gönül rahatlığıyla bana emanet edebilirsiniz.

Arzu - İstanbul Kadıköy

Arzu - İstanbul Kadıköy

Sakin ve uyumlu bir kişiliğim var. Çocukları çok seviyorum. Çocukların gelişimine katkıda bulunmak ve onlarla keyifli vakit geçirmek istiyorum. Çözüm odaklı ve pratiğim. Yeni doğan ve ikiz bebek bakımında tecrübem var.

Nazlı - İstanbul Kadıköy

Nazlı - İstanbul Kadıköy

Merhaba benim adım Nazlı. Çocuklarla zaman geçirmekten keyif aldığımı anladım ve kariyerimi bu yönde ilerletmek istedim. İstanbul Üniversitesi'nde Uzaktan Öğretim Çocuk Gelişimi okuyorum. Referansım var.

Hülya - İstanbul Kadıköy

Hülya - İstanbul Kadıköy

Merhaba, ben Hülya. 48 yaşındayım. 3 yıldır uzman bakıcı olarak çalışmaktayım. Çocukları seviyorum bu mesleği o yüzden devam etirmek istiyorum. Çocukların dünyasına inmeyi, onlarla vakit geçirmeyi seviyorum.

Hülya - İstanbul Kadıköy

Hülya - İstanbul Kadıköy

Adım Hülya. 43 yaşındayım ve iki oğlum var. Deneyimimi kendi çocuklarıma ve arkadaşlarımın çocuklarına bakarak kazandım. Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyorum ve onlardan bir çok şey öğreniyorum. Boş zamanlarımda sinemaya gidiyorum ve yürüyüş yapıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Sena - İstanbul Kadıköy

Sena - İstanbul Kadıköy

EvdekiBakıcım ile doğumdan 1 ay sonra tanıştım. Doğum iznim bitmeden bir bakıcı bulmam gerekiyordu ve evden de erken çıkmak zorunda olduğum için yatılı bir bakıcıya ihtiyacım vardı. Kısa zaman içinde Nermin hanımla tanıştım, 1 yıldır beraber çalışıyoruz.

Yağmur - İstanbul Kadıköy

Yağmur - İstanbul Kadıköy

Geçen yaz, eşim ile beraber baş başa tatile gitmek istiyorduk. Ancak Kerem’i bırakacak kimse yoktu. Evdekibakıcım ile bakıcımızı bulduk. Kerem, bakıcısını o kadar çok sevdi ki; tatil dönüşü de beraber çalışmaya devam ettik. :)

Nazan - İstanbul Kadıköy

Nazan - İstanbul Kadıköy

İlan verdikten on gün sonra bakıcımı buldum. Harika bir şirket, harika bir ekip. Her sorumda bana yardımcı oldular.