İstanbul'da En İyi 5 Filipinli Bakıcı

İstanbul ilinde en iyi filipinli bakıcılar için hemen bize ulaşın, bakıcınızı kolayca bulun!

İstanbul ilimizde 66 adet filipinli bakıcı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bakıcı Adaylarımızla Tanışın!

Cherrylyn - İstanbul

Cherrylyn - İstanbul

I can take care of your child like my own and in every way. I have a reference. I can teach your child how to speak English

Gloria - İstanbul

Gloria - İstanbul

Well experienced nanny, babysitter, and a housekeeper. I am also an English teacher. Non-smoker...I am looking for a part-time job available days on Tuesday, Wednesday, Thursday or at weekends maximum 8 hours per day.

Jean - İstanbul

Jean - İstanbul

I'm a very funny and happy person. I love kids as I treated them as my own. I am very comfortable with children of all ages and very patient/harmless

Danielle - İstanbul

Danielle - İstanbul

Hi, I'm Danielle 😊 I'm energetic and caring. I'm willing to be a nanny 😊

Beverly - İstanbul

Beverly - İstanbul

Hello, my name is Beverly. I'm 39 years old. I worked as a nanny for 5 years. I have a reference.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Tuğba - İstanbul

Tuğba - İstanbul

İşe dönerken içim rahat olsun diye hamilelik döneminde bakıcı aramaya başladım. İnternette gezinirken size rastladım. Hemen ilan verdim ve bakıcımızı buldu. Çok sağolun!

Berkay - İstanbul

Berkay - İstanbul

Oyun ablamızı sizin sayenizde kolayca bulduk. Herkese çok teşekkürler.

Nilgün - İstanbul

Nilgün - İstanbul

Bebeğimin gelişimini ve eğitimini desteklemek için küçük yaştan itibaren eğitimli bir bakıcı ile çalışmak istiyordum ama çevrede hiçbir tanıdık yoktu. Neyse ki sonra evdekibakicim’ın uzman kadrosu ile tanıştım.:)