Göktürk'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Göktürk ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Göktürk ilçemizde 85 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Şafak - İstanbul Göktürk

Şafak - İstanbul Göktürk

Merhaba, ben Şafak. Evli ve 1 çocuk annesiyim. 3 senedir çocuk bakıcılığı yapıyorum. Özellikle 1- 6 yaş arası çocuklarda uzman çocuk bakıcısı olarak ailelere destek veriyorum. Hafif ev işleri gibi konularda da yardımcı oluyorum.

Hatice - İstanbul Göktürk

Hatice - İstanbul Göktürk

8 yıllık bebek-çocuk bakıcılık tecrübem var, 4 aylık ve 21 aylık olan iki kardeş bebeği 6 yıl boyunca büyüttüm, Güvenilir, öz bakımına özen gösteren, çocukların dilinden anlayan ve onlarla iyi iletişim kurabilen biriyim.

Merve - İstanbul Göktürk

Merve - İstanbul Göktürk

Bana çocuğunu emanet eden aile çocuğun gelişiminden her anlamda memnun olucaktır. Çocuğunuzun uyuduğu zamanlarda yemek desteği, hamur işi ve ev için günlük toparlama yapabilirim. Kızımı büyütürken de çok okumuş ve araştırmış bir anneyim.

Aysel - İstanbul Göktürk

Aysel - İstanbul Göktürk

Merhaba, ben Aysel. 45 yaşındayım, 21 yaşında bir oğlum var. Daha çok çocuk ve arta kalan zamanlarda evin temizliği ve yemeğinden sorumlu olarak çalıştığımı belirtmek isterim. Yemek yapmayı çok severim. Boş zamanlarımda resim yapmayı çok severim.

Fatime - İstanbul Göktürk

Fatime - İstanbul Göktürk

Merhabalar, ben Fatime. Yaklaşık on bir yıldır uzman bakıcı olarak çalışıyorum. En son baktığım bebeğe sekiz aylıkken bakmaya başladım. Uyku ve tuvalet eğitimi ile ben ilgilendim.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Hande - İstanbul Göktürk

Hande - İstanbul Göktürk

15 yaşındaki kardeşim Fizik dersinde çok zorlanıyordu ama kimden özel ders aldırabileceğimizi bilmiyorduk. EvdekiBakıcım ile birini bulduk. Harikasınız!

Gülin - İstanbul Göktürk

Gülin - İstanbul Göktürk

İlan sistemi ile aradığınız bakıcıyı bulmak çok kolay… Herkese tavsiye ederim.

Irmak - İstanbul Göktürk

Irmak - İstanbul Göktürk

Tatlı bakıcımız Sevim Hanım, kızım Mina ile çok ilgileniyor, gözüm hiç arkada değil. Teşekkürler herkese :)