Filipinli Bakıcı

Çocuğunuza İngilizce öğretecek Filipinli bakıcı arıyorsanız bize numaranızı bırakın. Size ulaşalım!

Lisanslı ve Güvenilir

Bakıcılar

Bakıcıları

Şahsen Tanıyoruz

Güvenilir Bilgi

ve Destek

Filipinli Bakıcı

Toplumumuzda kadınların çalışma hayatına aktif katılımları, çocuk bakımıyla yeteri kadar ilgilenememelerine neden olmuştur. Bu durumda aileler kreş ya da bakıcı seçeneklerini değerlendirerek çocukların bakımı ve gelişimi konusunda destek almaktadır.

Yerli bakıcıların çok yüksek ücretler talep etmesi ve uzun soluklu istihdam konusunda sıkıntılar yaşanması durumunda, ebeveynler Filipinli bakıcı çalıştırmayı tercih edebilmektedir. Küçük yaşlardan itibaren yabancı dil eğitiminin önemini kavrayan aileler hem ekonomik açıdan hem de kültürel açıdan İngilizce dilinin geliştirilmesi için de Filipinli bakıcı adaylarını tercih etmektedir.

Çocuklarla çok iyi anlaştığı gözlenen Filipinli bakıcılar, bebek ve çocuk bakımı konusunda sıcakkanlı davranmaları ve yumuşak başlı olmaları nedeniyle tercih ediliyorlar. Birçok ebeveyn, bakıcı tercihini Filipinli olan bakıcılardan yana tercih ediyorlar.

Filipinli Bakıcıların Avantajları

Filipinli bakıcıların en büyük avantajı, yatılı olarak konaklatma imkanının olmasıdır. Sorunsuz bir iş ahlakı olan Filipinli bakıcılar, huysuzluk yapmayan ve kolay iletişim kurabilen kişilerdir. Neden Filipinli bakıcı tercih etmeliyim diyorsanız aşağıdaki avantajları göz önünde bulundurabilirsiniz.

  • Bebek ve çocuk bakımı konusunda başarılılardır,
  • Yabancı dil konusunda çocuğunuz başarılı bir başlangıç yapar ve ikinci anadil gibi dil öğrenir,
  • Sıcak ve samimi oldukları için uyum sorunu yaşamazsınız,
  • Çocuğunuza soğuk ve sert bir disiplin uygulamazlar,
  • Yatılı olarak bakıcı tercih edenler için en iyi alternatif olarak değerlendirilebilirler.

A Plus dediğimiz üst gelir grubu kişilerin tercih ettiği Filipinli bakıcılar ailelerine para gönderdikleri için kazançlarının çoğuna dokunmuyorlar. Hem işverenin hem de çalışanın memnun olduğu bir istihdam süreci içine dahil olan Filipinliler, özellikle üst segment gelir grubuna sahip olan kişilerin ilk tercihi oluyor.

Türkiye’ye kolay uyum sağlamaları, Türk insanlarıyla iletişimlerinin iyi olması nedeniyle birçok Filipinli bakıcı adayı da ülkemizi tercih ediyor. İletişim kurmak için yabancı dil bilgisinin gerekli olduğu adayların çok azı Türkçe konuşabiliyor.

Filipinli Bakıcıları Kimler Tercih Ediyor?

Filipinli bakıcıları genelde üst gelir grubundan olan kişiler tercih ediyor. Fiyatlarının 1200 dolardan başladığı biliniyor ve İngilizce dili bilen çocuk bakıcıları genelde Filipinliler oluyor.

Sanat camiasının ve sosyetenin çoğu Filipin kökenli bakıcılarla çalışmayı tercih ediyor. Siz de güvenilir bir bakıcı arıyor ve çocuğunuzun erken yaşta İngilizce diline hakim olmasını istiyorsanız seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Yatılı ve Mesaili Çalışma İmkanı

Filipinli bakıcı tercih ettiğinizde çalışma koşulları ve sözleşme ile ilgili detayları görüştükten sonra, ne şekilde istihdam ettireceğinize karar vermeniz gerekiyor.

Genelde yatılı olarak tercih edilen Filipinli bakıcı kadınlar, günlük ya da belirli bir süre boyunca da talep edilebiliyor. Çocuğunuzun uyum süreci ve bakıcının çalışma prensipleri doğrultusunda kısa süren bir oryantasyon sürecinden sonra bakıcı ve çocuğunuz birbirine uyum sağlıyor.

Mesai saatleri ve izinler konusunda müşteri odaklı bir hizmet veren bakıcıların bir kısmı eğitimli ve deneyimli olmakla birlikte, çoğu İngilizce’yi anadil seviyesinde bilmektedir. Bu yüzden iletişim konusunda herhangi bir aksaklık da söz konusu olmamaktadır.

Şehir İçi ve Şehir Dışı Filipinli Bakıcı Talebi

Genelde büyük şehirlerde talep olan çocuk bakıcısı sektöründe, istihdam büroları da bu kentlerde yoğunluk göstermektedir. Talep etmeniz halinde şehir dışında da istihdam ettirebileceğiniz Filipinli bakıcı adayınız, ihtiyaç duyulan süre dahilinde sözleşmeye bağlı olarak çalışabilmektedir.

Ailenin hayatına uyum sağlayan ve tatiller, iş gezileri ya da özel zamanlarda da aile ile birlikte olan çocuk bakıcıları, evde yemek yapmak, temizlik gibi işlerin haricinde çocuk ve bebek bakımı ile ilgilenmektedir. Talep ettiğiniz bakıcı adayları, sizin şartlarınıza uygun olan adayların elenmesiyle seçilerek sizinle görüştürülür.

Firmamızın çalışma prensipleri doğrultusunda çocuk bakıcısı ve bakıcı talep eden ailenin her ikisinin de çıkarları gözetilerek hizmet verilmektedir.

Anlaşmalı Kurumlarımız

Bakıcınız için check-up istiyorsanız iş ortağımız Acıbadem Mobil size bu hizmeti sağlayabilir.