Çekmeköy'de En İyi 5 Bebek Bakıcısı

Çekmeköy ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Çekmeköy ilçemizde 71 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Birgül - İstanbul Çekmeköy

Birgül - İstanbul Çekmeköy

İyi bir çocuk bakıcısıyım, tecrübeliyim. 3 senelik çocuk bakıcılığı tecrübem var, Bir ailenin biri kız diğeri erkek olmak üzere iki çocuğuna baktım, Baktığım aile benden memnun kaldı.

Leyla - İstanbul Çekmeköy

Leyla - İstanbul Çekmeköy

Merhaba, ben Leyla, Rus'um. 21 sene önce Türkiye'ye geldim. Türk vatandaşıyım, ehliyetim var. Bir eğitim merkezinde Rusça dersi verdim. 5 yıldır çocuk bakıyorum. Çocuklarınızı güvenle bana emanet edebilirsiniz.

Hülya - İstanbul Çekmeköy

Hülya - İstanbul Çekmeköy

Merhaba ben Hülya, Evliyim ve 4 çocuğum var. 10 yıl boyunca bir ailenin yanında çalıştım. İlk başta ailenin ev işlerine yardımcı oluyordum ve yemeklerini hazırlıyordum. Daha sonra doğan kızlarının bakımını da üstlendim. 10 yıldır işimi severek yapıyorum.

Bahar - İstanbul Çekmeköy

Bahar - İstanbul Çekmeköy

Uzun yıllar kurumsal firmalarda müdürlük yaptım fakat kariyerimi çocuk bakımı yönünde ilerletmek istedim. 4 ve 12 yaşlarında iki çocuk ile lgilendim. Birlikte boyama yaptık, oyunlar oynadık, kitaplar okuduk. Kişisel gelişimlerini desteklemeye çalıştım.

Zulfiya - İstanbul Çekmeköy

Zulfiya - İstanbul Çekmeköy

Merhaba ben Zulfiya. Özbekistanlıyım ve hemşireyim. 4 yıldır Türkiye'de çalışıyorum. Hemşire olduğum için genelde yeni doğan bebeklerle ilgilendim. Lohusa anneye psikolojik destekte bulundum. Bir dönem ihtiyacı olduğu için anne ve babaya bakmıştım.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Zuhal - İstanbul Çekmeköy

Zuhal - İstanbul Çekmeköy

Annem artık yaşlılıktan dolayı yürüyemez hale gelmişti ve kendi alışverişini, yemeklerini yapmakta çok zorlanıyordu. Evdekibakıcım sayesinde dünyalar tatlısı Gülay Ablamızı bulduk. Teşekkürler size! :)

Tuğçe - İstanbul Çekmeköy

Tuğçe - İstanbul Çekmeköy

Harika bir platform. İstediğiniz derste özel ders öğretmenini rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Ben oğlum için matematik hocası buldum ve 5 aydır beraber çalışıyoruz, çok mutluyuz.

Zafer - İstanbul Çekmeköy

Zafer - İstanbul Çekmeköy

Eşim Sevinç ile hem ev işlerine hem de kızımızın bakımına yetişemiyorduk. Durum böyle olunca bir bakıcı aramaya karar verdik. İş arkadaşlarımın önersi ile Evdekibakıcım’a ilan verdik, 3. gün bakıcımızı seçtik ve hafta başında da işe başlattık. Memnunuz.