Çankaya'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Çankaya ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Çankaya ilçemizde 56 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Merve - Ankara Çankaya

Merve - Ankara Çankaya

Merhaba, ben Merve Çelikhan. Gazi Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde okuyorum. Tecrübe olarak kardeşimin her türlü ihtiyacını ben karşıladım, Anneme her konuda yardımcı oldum diyebilirim. İhtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak isterim.

Kezban - Ankara Çankaya

Kezban - Ankara Çankaya

Merhaba ben Kezban. Ankara Çankaya'da yaşıyorum. Daha önce 13 aylık ve yeni doğan bebeğe 2,5 yıl baktım. Ev işlerine yardımcı oluyordum. 24 ve 14 yaşında iki kızım var. Referans verebilirim. Çocuklarla seve seve ilgilenebilirim,

Fatima - Ankara Çankaya

Fatima - Ankara Çankaya

Çocuklarla iletişimim oldukça iyidir. Kuzenlerime uzun yıllar ben baktım. Guvenip memnun kalicaginiza eminim. 4-5 aydir başka bir yerde çalışıyordum referans için eski patronumla da görüşebilirsiniz. Seve seve yapacağım için çocuk bakıcılığı işi arıyorum.

Aynur - Ankara Çankaya

Aynur - Ankara Çankaya

Merhaba, ben Aynur. Çocuk doktoru ailelerin yanında çalıştım. 0-6 yaş çocuk gelişimi sertifikası var. Bir ailenin yanında bir sene çalıştım, başka bir ailenin yanında ise 3 sene çalıştım.

Müyesser - Ankara Çankaya

Müyesser - Ankara Çankaya

Merhabalar, Işıl adında tatlı bir bebeği 6 aylıkken bakmaya başladım. Şu an 3 buçuk yaşında ve hala beraberiz fakat Merkez Bankasının İstanbul'a taşınması nedeniyle ile İstanbu'ldan ev aldı. Referans olarak aile ile görüşebilirsiniz.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Arzu - Ankara Çankaya

Arzu - Ankara Çankaya

Hamilelik sürecimde telaşa kapıldım ve işe dönmem gerektiği zaman çocuğuma bakıcı aramaya başladım. Evdekibakıcım bana çok güven verdi ve onlarla iletişime geçtim. Çok da memnun kaldım.

Başak - Ankara Çankaya

Başak - Ankara Çankaya

Gün içinde evle ilgilenecek ve güzel yemek yapan birini arıyordum. İnternet üzerinden EvdekiBakıcım’ı buldum. 2 kısa görüşme sonrasında aradığım yardımcıyı buldum.

Öznur - Ankara Çankaya

Öznur - Ankara Çankaya

Kardeşimin lise sınavına hazırlanırken bazı derslerde çok zorlanıyordu ve destek olabilecek birini bulamıyorduk. Ben de ne yapabiliriz diye düşünürken evdekibakıcım ile karşılaştım ve ona son sınıf yardımcı olacak birini bulduk.