Bornova'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Bornova ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ücretsiz ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Bornova ilçemizde 37 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Ebru - İzmir Bornova

Ebru - İzmir Bornova

Merhaba, ben Ebru. Doğma büyüme İzmirliyim. Hem kendi çocuklarımdan deneyimliyim hem de daha önce bir ailenin ikizlerine 4 yıl baktım. Severek yapıyorum, asla bir iş gibi görmüyorum. Bunun yanı sıra ev işleri de yaptım. Elim hızlıdır.

Selda - İzmir Bornova

Selda - İzmir Bornova

Merhaba, ben Selda. 47 yaşındayım. İlk olarak Kemalpaşa'da bir öğretmenin 2 ve 1 yaşındaki çocuklarına baktım. İzmir'e taşınınca 1 buçuk yaşında başka bir çocukla ilgilendim. Şu anda 3.sınıfa giden ikizlerle ilgilenmekteyim. 4 yıl oldu.

Serpil - İzmir Bornova

Serpil - İzmir Bornova

Merhabalar, ismim Serpil. 12 yıldır seve seve çocuk bakıyorum. Çocukları çok seviyorum, kendim de zor çocuk sahibi oldum. Bu yüzden çocuklara aşırı düşkünüm. Hep tavsiye üzerine çalıştım. 4 çocuk büyüktüm. Yeni doğan tecrübem ve referansım var.

Şule - İzmir Bornova

Şule - İzmir Bornova

Ege Üniversitesi mezunu okul öncesi öğretmeniyim. Özel eğitim merkezinde zihinsel engelliler ögretmenliği tecrübem de bulunmaktadır. Çocuklarınıza oyunlar içerisinde yaparak yaşayarak öğrenme fırsatı sunup eğtim ve bakım sağlayabilirim.

Özlem - İzmir Bornova

Özlem - İzmir Bornova

22 yaşında, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunuyum. 4 yıllık tecrübem var. Yurt içi /yurt dışı fark etmez seyahat engelim yok. Sigara kullanmıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Cüneyt - İzmir Bornova

Cüneyt - İzmir Bornova

Canım annem için yaşlı bakıcısı bakıyordum. Evdekibakicim sayesinde aradığımız bakıcıyı bulduk. Teşekkürler...

Damla - İzmir Bornova

Damla - İzmir Bornova

EvdekiBakıcım’a üniversiteyi kazanma sürecimde yanımda oldukları için çok teşekkür etmek istiyorum… İyi ki varlar!

Caner - İzmir Bornova

Caner - İzmir Bornova

Eşimle ben taşındıktan sonra yeni işlere başlayacağımız için bir çocuk bakıcısına ihtiyacımız oldu. Ne yapsak diye düşünürken internette evdekibakicim’ı bulduk ve memnun kaldık.