Sağlık Bebek/Çocuk Bakım
18 Ağustos 2017

Oyun Ablası Olmak İstiyorum Diyenler Buraya

 

Oyun ablası, son yılların bakıcılık ritüellerinden biri olarak aktif bir şekilde hizmet sağlıyor. Ailelerin çocuk bakıcısı talebine daha fonksiyonel daha ekonomik ve daha bilinçli bir yaklaşım getiren oyun ablaları, üniversitede aldıkları eğitim ve kişisel yetkinlikler sayesinde çocuklara çok yönlü bir bakıcılık hizmeti veriyor. Aileler bakıcı yerine kısa veya uzun süreli oyun ablası tutarak çocuklarının bakıcıyla geçireceği zamanı kaliteli hale getiriyor. Acil işi çıkan, çocuklarının eğitimine yeterince vakit ayıramayan, günübirlik bakıcı ihtiyacı duyan veya çocuğunun çeşitli alanlarda birebir eğitim almasını isteyen ebeveynler uzmanlık alanına göre oyun ablası tercih ediyor. Oyun ablası arayanlar genellikle çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibi olan ve bu yönde destek sağlayacak eğitimli kişileri tercih ediyor.  

Oyun ablası olmak istiyorum diyen gençler işe öncelikle hangi alanlarda çocuklara eğitim verebileceklerini saptayarak başlamalıdır. Akabinde eğitim bilgileri, eğitim verebilecekleri alanları belirten oyun ablası ilanı oluşturmaları gerekiyor. Zira ebeveynler ilanlar yoluyla seçim yapıyor. İlan oluştururken saatlik ücret detayı unutulmamalıdır. Üniversiteli oyun ablaları saat başı ücretle çalışır ve vereceği hizmet içeriğine göre fiyat belirler. İnternet sitemizde verilen bakıcılık hizmetine dahil olmak, oyun ablası iş ilanı oluşturarak daha fazla kişiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oyun Ablası İlanları

Oyun ablası olmak isteyen kişiler internette ilan oluşturarak ebeveynlerden talep görüyor. EvdekiBakıcım sisteminde oyun ablası olmak için ilan açabilir, uzmanlık alanlarınızı yazarak ailelerin sizi yakından tanımasını sağlayabilirsiniz. Oyun ablası iş ilanları İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası kapsamında sınıflandırıldığından her iki yaka için ayrı eğitimli oyun ablası ilanları bulunur. İlan detayında abla ve ağabeylerin çocuklara neler öğretebileceği, ebeveynler için hangi konularda yardım desteği sunabileceği, saatlik ücret, eğitim bilgileri gibi önemli bazı bilgiler yer alır. Ebeveynler bu bilgiler doğrultusunda İstanbul genelinde ve bölgesel bazlı oyun ablalarının ilanlarına ulaşabiliyor.

Oyun ablalığını yapabileceğinizi düşünüyor; çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibi iseniz ve çocuklarla iyi bir iletişim kurabilecek yetkinlikteyseniz sizler de sistemimize kayıt yapabilir, kendi ilanınızı oluşturarak oyun ablalarımız arasında yer edinebilirsiniz. Eğitimli gençler için çocuklara ablalık yapmak yeni ve gittikçe yaygınlaşan özel bir sistem. Oyun ablalığı hakkında daha geniş bilgiler edinmek ve iş ilanları hakkında bilgi edinmek için Part Time Oyun Ablası İş İlanları isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar