Genel Bebek/Çocuk Bakım
11 Ağustos 2017

Anaokulu Oyun Ablası İş İlanları

Çocuk bakımına yeni bir soluk getiren oyun ablalığı, ailelerin işini kolaylaştırıyor, çocukların ise sosyal ve eğitim hayatını. Dünyanın birçok yerinde yaygınlaşan oyun ablası sistemi, ailelerin kısa süreli veya uzun süreli bakıcı ihtiyacını oyun ablası tutarak halletmesi şeklinde ilerliyor. Genellikle üniversite öğrencileri tarafından yapılan ablalık işi, çocukların hayatına ciddi anlamda dokunarak güzellikler katıyor. Örneğin birçok aile eğitimli oyun ablası tercih ederek çocuklarının okul başarısına destek oluyor; evde piyano, İngilizce, satranç gibi çeşitli alanlarda eğitim almasını sağlıyor. Günlük veya haftalık tutulan birkaç saatlik oyun ablası ile çocuğun eğitimden sosyal hayatına kadar her alanda katkı sağlamak mümkündür. Üniversiteli öğrenciler uzmanlık alanlarına göre anaokulu oyun ablası iş ilanları oluşturarak bu alanda hizmet arayan kişilere kendilerini tanıtarak aktif bir bakıcı hizmeti sunuyor. Oyun ablaları saatlik ücret ile çalıştığından hemen her gelir seviyesinden insan ekonomik ücretlerle bakıcılık hizmeti alabiliyor.

Oyun ablası iş ilanı detaylarında ablanın kişisel eğitim bilgilerinden referanslarına kadar birçok açıklama bulunduğundan aileler bakıcı adaylarını yakından tanıyor, çocuklarına hangi alanda eğitim ve bakıcı desteğini verebileceğini seçiyor. Yabancı dilden drama eğitimine kadar eğitim seçeneği bulunuyor. Ebeveynler günlük, haftalık veya sadece hafta sonu için abla desteği alarak çocuklarına evde drama eğitimi veya dil eğitimi sunabiliyor. İnternet sitemizde yer alan oyun ablası sayfasında birçok abla ilanı görebilirsiniz. Her abla alanında belirli yetkinliklere sahip, çocuklarla iletişimi güçlü, referansları olan ablalardır. Ebeveynler sayfadaki ilanlardan kolayca seçim yapabiliyor.

Anaokulu Oyun Ablaları

Anaokullarında öğretmenlere ek olarak birkaç üniversiteli oyun ablası yardımcı olarak çalışır. Her çocuğa ayrı ayrı özen göstermek adına uygulanan yardımcı ablalar yine genç öğrenciler tarafından yapılıyor. Aynı mantıkla anaokulu oyun ablası ilanları sitemizde de mevcuttur. Öğrenciler anaokulu, kreş ve evlerde saatlik ücret karşılığında bakıcılık yapıyor. Özellikle İstanbul, Ankara gibi büyük ve kalabalık şehirlerde abla ilanları sıklıkla görülüyor. Oyun ablası iş ilanları İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında bakıcılık, yabancı dil eğitimi, okul desteği, müzik arkadaşı gibi farklı kategorilerde yer alırken diğer şehirlerde de bölgesel ilan dağılımı vardır.

Oyun ablası fiyatları minimum saat başı 20 ₺ gibi cüzi rakamlarla başlayıp verilecek olan hizmetin içeriğine göre artış gösterebiliyor. Her ilanda farklı fiyat görülebilir. Bunun sebebi kimisi sadece oyun arkadaşlığı yaparken kimi abla çocuğun eğitiminden sosyal hayatına kadar her alanda çocuğa ve aileye hizmet veriyor. Fiyatlarda değişkenlik olması son derece normaldir.

Oyun ablası nedir? Oyun ablası ne yapar? gibi sorularınıza yanıt bulmak için  Oyun Ablası Nedir? isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar