Beylikdüzü’nde En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Beylikdüzü ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Beylikdüzü ilçemizde 83 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Gülcan - İstanbul Beylikdüzü

Gülcan - İstanbul Beylikdüzü

Merhaba ben Gülcan. 45 yaşındayım. Yaklaşık 10 yıldır bebek ve çocuk bakımı yapıyorum. Hayatta en çok zevk aldığım şey bebeklerle zaman geçirmek. Tüm yaşlardaki çocuklara bakabilirim. 10 yıldır işimi severek yapıyorum.

Nilay - İstanbul Beylikdüzü

Nilay - İstanbul Beylikdüzü

Merhabalar. Ben Nilay. Uzun yıllardır bebek ve çocuk bakıcılığı yapıyorum. Çalıştığım evlerde hem çocukla hem de ev işleriyle ilgilendim. Bu mesleği çok severek yapıyorum.

Yıldız - İstanbul Beylikdüzü

Yıldız - İstanbul Beylikdüzü

Merhaba ben Yıldız, 31 yaşındayım.8 yıl öğretmenlik, 3 yıl bakıcılık yaptım. Aynı zamanda aile danışmanıyım. Ev hakimiyetim oldukça iyidir. Samimi ve işini severek öz veriyle yaparım.

Lisette - İstanbul Beylikdüzü

Lisette - İstanbul Beylikdüzü

I am Lisette. I am a French citizen and living in Turkey now. What I like the most about working with children is to help them become more and more autonomous, to take care of them and to accompany them in everyday activities.

Serpil - İstanbul Beylikdüzü

Serpil - İstanbul Beylikdüzü

Merhabalar ben Serpil, 5 yıldır bebek bakıcılığı yapıyorum. Bebek bakımı ve çocuk bakımı konularında eğitim aldım. Bunun yanında ilk yardım eğitimi de aldım. Çocuklarla çok iyi anlaşıyorum ve bu mesleği severek yapıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Muzeyyen - İstanbul Beylikdüzü

Muzeyyen - İstanbul Beylikdüzü

Kızım Melis doğduktan bir süre sonra işe dönmem gerekiyordu. İnternette bakıcı için araştırma yaparken evdekibakicim.com'u buldum. Bu süreçte benimle çok ilgilendirler ve aradığım nitelikteki bakıcıyı bana kısa sürede buldular, Çok memnun kaldım.

Gizem - İstanbul Beylikdüzü

Gizem - İstanbul Beylikdüzü

Oğlum Aras çok hareketli bir çocuk olduğu için ona bakarken evin işleri ile hiç ilgilenemiyordum. Sordum soruşturdum ve arkadaşımın tavsiyesi ile evdekibakicim.com'a ilan verdim. Çok kısa bir sürede bakıcımızı bulduk. Evdekibakıcım'a teşekkürler!

Ayça - İstanbul Beylikdüzü

Ayça - İstanbul Beylikdüzü

Kızım Pelin'in küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenmesini çok istiyordum ancak çevremde ana dili İngilizce olan birisini bulamıyordum. Evdekibakicim.com ile tanıştım ve bana 2 günde istediğim kriterlerde native oyun ablası buldular. Teşekkürler size!