Beşiktaş'da En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Beşiktaş ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Beşiktaş ilçemizde 82 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Elif - İstanbul Beşiktaş

Elif - İstanbul Beşiktaş

Merhaba, ben Elif. 47 yaşındayım. Çocuğunuzun her şeyiyle ilgilenir, onun gelişimine en güzel şekilde katkıda bulunabilirim. Daha önce bir ailenin 5 aylık oğluna 3 yıl boyunca baktım. Referansım var.

Güzide - İstanbul Beşiktaş

Güzide - İstanbul Beşiktaş

Merhaba, ben Güzide. 1974 doğumluyum. 2 çocuğum var. 5 yıldır çocuk bakımı yapıyorum. Yenidoğan tecrübem de mevcuttur. Çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirim. Beşiktaş, Şişli, Levent, Etiler, Kadıköy taraflarına gidebilirim.

Nur - İstanbul Beşiktaş

Nur - İstanbul Beşiktaş

Merhaba. Fizyoterapistim. 4 sene ağırlıklı olarak çocuklarla çalıştım. Hastanede, rehabilitasyon merkezinde ve özel olarak... Oyun ablalığı ve çocuk bakımı tecrübem var. Çocukların her yaş grubunu seviyorum ve iletişim kurmakta rahatım.

Meryem - İstanbul Beşiktaş

Meryem - İstanbul Beşiktaş

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Önce Öğretmenliği mezunuyum. Lisede ise Çocuk Gelişimi bölümü okudum. Çocukların gelişimine katkı sağlayacak aktiviteler yaptırabilirim. Çocukları tanıyor ve ihtiyaçlarını anlayabiliyorum.

Pınar - İstanbul Beşiktaş

Pınar - İstanbul Beşiktaş

Merhaba, ben Pınar. Elazığlıyım, 1985 doğumluyum. İstanbul'da büyüdüm. Pendik lisesinde okudum. Uzun zaman çocuk baktım. Daha sonra aşcılık yaptım. Sabırlıyım, duzenliyim ve çocuklarla aram iyidir.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Melike - İstanbul Beşiktaş

Melike - İstanbul Beşiktaş

EvdekiBakıcım sayesinde bulduğumuz Elif Ablamız ile yeğenim harika anlaşıyor. Artık kendi ablası gibi benimsedi Elif Hanım’ı. Çok teşekkür ederiz bize böyle bir abla bulduğunuz için.

Leyla - İstanbul Beşiktaş

Leyla - İstanbul Beşiktaş

Bekar bir anne olarak hem iş hem de 2 çocuğun bakımıyla ilgilenmekte çok zorlanıyordum. Bu yüzden bakıcı arayışına girdim. Birçok ajansla görüşmeme rağmen hiçbiri Evdekibakıcım kadar benimle ilgilenmedi. Tüm ekibe sevgiler.

Cihan - İstanbul Beşiktaş

Cihan - İstanbul Beşiktaş

Kardeşim için ödevlerine destek olabilecek birine ihtiyacımız varken evdekibakicim.com ile tanıştık. İlan verdik ve kısa sürede ihtiyacımız olan kişiyi bulduk.