Bakırköy'deki En İyi 5 Temizlikçi

Bakırköy ilçesindeki en iyi temizlikçileri bulmak için hemen talep oluşturun. Profesyonel temizlik personelimizle çalışmaya başlayın!

Bakırköy ilçesinde 87 temizlik personelimiz bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Profesyonel Temizlik Personelimizle Tanışın

Serpil

Serpil

Merhaba benim adım Serpil. İstanbul’da oturuyorum. Yıllardır temizlik sektöründe çalışıyorum. Tecrübeliyim. Mutfak, banyo, salon, yatak odası temizliğini yaparım.

Melek C.

Melek C.

Benim adım Melek. 2 yıldır EvdekiBakıcım’da çalışıyorum. Daha önce 4 yıl Beşiktaş’ta ev yardımcısı olarak çalıştım. Temizlik, ütü, yemek konusunda deneyimliyim.

Kezban A.

Kezban A.

Merhaba. Ben Kezban. İstanbul Zeytinburnu’nda oturuyorum. 10 yıldan fazladır temizlik işleri yapıyorum. Hızlı ve temiz biriyim. Hem günlük işlerde çalıştım hem de 2 yıl kadar Bakırköy’de bir aile ile birlikte çalıştım.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Münevver T.

Münevver T.

Detaylı ev temizliği çok fazla zaman ve enerjimi harcadığı için genellikle temizlikçilerle çalışıyorum. EvdekiBakıcım bu konuda çok iyi. Hızlı bir şekilde güvenilir temizlikçiler yollayabiliyorlar.

Defne

Defne

Anne olduğum ilk zamanlar bu tempoya ayak uyduramadım ve çok zorlandım. Annem de çok yaşlı olduğu için bana yardım edemiyordu. Özellikle temizlik için enerjimiz yoktu. O yüzden EvdekiBakıcımla çalışmaya başladık. Çok memnunum.

Melike

Melike

Harika ekip, harika çalışanlar, harika destek... Söylenecek söz yok, mükemmelsiniz!