Bahçeşehir'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Bahçeşehir ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Bahçeşehir ilçemizde 32 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Zeynep - İstanbul Bahçeşehir

Zeynep - İstanbul Bahçeşehir

Ben Zeynep. Psikoloji okuyorum. B1 seviyesinde ingilizce biliyorum. Çocukların fiziksel,bilişsel ve sosyal gelişimlerini takip edebilirim. Temel ingilizce eğitimi verebilirim. 0-6 yaş arası çocukların öğrenme becerilerini artırmalarına yardımcı olabilirim

Asiye - İstanbul Bahçeşehir

Asiye - İstanbul Bahçeşehir

Merhaba, ben Asiye. Kız meslek lisesine giderken çocuk gelişimi eğitimi aldım. Daha sonra Sosyal Hizmetler alanında ön lisans eğitimimi tamamladım. 10 yılı aşkın bir süredir çocuk bakıyorum ve işimi çok severek yapıyorum.

Gökben - İstanbul Bahçeşehir

Gökben - İstanbul Bahçeşehir

Merhaba. 7 yıldır çocuk bakıcılığı yapıyorum. Bundan önce çalıştığım bir ailenin çocuğunda gelişim ve öz güven eksikliği mevcuttu. Büyük efor sarf ederek çocuğun bunu yenmesi için elimden gelen her şeyi yaptım. Aile benden çok memnun kaldı.

Çiğdem - İstanbul Bahçeşehir

Çiğdem - İstanbul Bahçeşehir

5,5 yıl İstanbul'da yabancı bir aile yanında 1 erkek ve 1 kız çocuğuna baktım. Sakin yapılıyımdır. Çocuklarla aram çok iyidir. Onlara karşı bir oyun arkadaşı ve abla gibiyimdir.

Berrin - İstanbul Bahçeşehir

Berrin - İstanbul Bahçeşehir

Merhaba, ben Berrin. 42 Yaşındayım. Özellikle 3- 6 yaş grubu çocuklarla iletişimim çok kuvvetli. Daha önce de 3 ve 6 yaşlarındaki çocuklarla tecrübem oldu. Bebek bakımı tecrübem de oldu. Çocukların her türlü ihtiyacını severek karşılıyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Defne - İstanbul Bahçeşehir

Defne - İstanbul Bahçeşehir

Anne olduğum ilk zamanlar bu tempoya ayak uyduramadım ve çok zorlandım. Annem de çok yaşlı olduğu için bana yardım edemiyordu. Sonra arkadaşım benim yerime Evdekibakıcım’ı buldu ve dünyalar tatlısı Serap Teyzemizi buldu.

Şadiye - İstanbul Bahçeşehir

Şadiye - İstanbul Bahçeşehir

Annem hastalandıktan sonra yanıma taşındı ama işe gittiğim zaman onunla ilgilenip sohbet edecek ve ev işlerine yardımcı olacak birine ihtiyacım vardı. Bir arkadaşımın önerisiyle sayfayı buldum ve o hafta içinde Feride hanım ile tanıştık.

Pelin - İstanbul Bahçeşehir

Pelin - İstanbul Bahçeşehir

Annem tek yaşıyor, bu yüzden ona hem arkadaş hem yardımcı olacak birini arıyorduk. İnternet üzerinde EvdekiBakıcım’ın sayfasını buldum. 6 aydan uzun bir süredir Hacer hanımla beraber çalışıyoruz.