Bahçelievler'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Bahçelievler ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ücretsiz ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Bahçelievler ilçemizde 93 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Yürdagül - İstanbul Bahçelievler

Yürdagül - İstanbul Bahçelievler

Merhaba, ben Yurdagül. Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum liseden. Sosyal Hizmetler'de 8 yıllık eğitmen deneyimim; Uğur kolejinde de 2 yıllık sınıf öğretmeni deneyimim var.

Muradiye  - İstanbul Bahçelievler

Muradiye - İstanbul Bahçelievler

Merhaba, ben Muradiye. 20 yıl tecrübeli çocuk bakıcısıyım. Bir ailenin 3 çocuğuna da baktım.

Suzan - İstanbul Bahçelievler

Suzan - İstanbul Bahçelievler

18 yıl ve üzeri iş tecrübem var. Referanslarım mevcut. Güvenilir bir ortamda bebek bakmak istiyorum. Evliyim, 1 kızım var.

Berrin  - İstanbul Bahçelievler

Berrin - İstanbul Bahçelievler

Merhaba ben Berrin. Tecrübeli, çocukları çok seven bir dadı adayıyım. Çocukların her türlü ihtiyacını severek karşılıyorum. Onlarla kuvvetli bağlar kurup, beni bir bakıcının yanı sıra abla ve arkadaş olarak da görmelerini sağlıyorum.

Esra - İstanbul Bahçelievler

Esra - İstanbul Bahçelievler

Merhaba ben Esra, 43 yaşındayım. 12 senedir Çocuk Esirgeme Kurumu'nda çalışıyorum. Atatürk Üniversitesi Önlisans Çocuk Gelişimi mezunuyum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Ozan - İstanbul Bahçelievler

Ozan - İstanbul Bahçelievler

Kızım Melek'e piyano öğreten oyun ablamızı sizin sayenizde bulduk. Teşekkürler evdekibakicim...

Eda - İstanbul Bahçelievler

Eda - İstanbul Bahçelievler

Annem geçirdiği ameliyat dolayısıyla zor hareket ediyordu ve bakımı için yardıma ihtiyacı vardı. Ben de okul ve iş dolayısıyla her zaman evde olamıyordum. Evdekibakıcım sayesinde Emel Teyzemizi bulduk.:)

Selin - İstanbul Bahçelievler

Selin - İstanbul Bahçelievler

Kardeşim liseye hazırlanırken derslerine destek olabilecek birine bakıyorduk ama evimize kolayca gidip gelebilecek birini bulamıyorduk. EvdekiBakıcım sayesinde öğretmenimizi bulduk.