Atasehir'deki En İyi 5 Temizlikçi

Atasehir ilçesindeki en iyi temizlikçileri bulmak için hemen talep oluşturun. Profesyonel temizlik personelimizle çalışmaya başlayın!

Atasehir ilçesinde 56 temizlik personelimiz bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Profesyonel Temizlik Personelimizle Tanışın

Arzu C.

Arzu C.

Merhaba Ben Arzu. 7 yıldır temizlik yapıyorum. 2019’dan beri EvdekiBakıcım’la çalışıyorum ve birçok evin temizliğinde yardımcı oldum.

Gülcan S.

Gülcan S.

Merhaba benim adım Gülcan. Yıllardır günlük temizlik işleri yapıyorum. Temiz biriyim.

Gurbangül E.

Gurbangül E.

Adım Gubangül. 1 çocuğum var. Temizlikçiyim. Hem otellerde hem evlerde temizlik yaptım. Mutfak, tuvalet, banyo, oda temizliği yapabilirim.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Tuğçe

Tuğçe

Harika bir platform. Çok hızlı çalışıyorlar. Temizlik personelleri işinde çok iyi.

Arzu

Arzu

Yoğun çalışan biri olduğum için temizliğe ayıracak zamanım yok. EvdekiBakıcım’dan bu konuda yardım aldım ve çok memnunum.

Yasemin

Yasemin

Sosyal medyada gezinirken EvdekiBakıcım ile karşılaştım. Acil temizlikçiye ihtiyacım vardı ve hızlıca bana iyi birini yönlendirdiler.