Ataşehir'de En İyi 5 Çocuk Bakıcısı

Ataşehir ilçesinde en iyi çocuk bakıcıları için hemen ilan oluştur, bakıcını kolayca bul!

Ataşehir ilçemizde 161 adet bebek ve çocuk bakıcısı adayımız bulunmaktadır.

3 Kolay Adımda Aradığın Bakıcıyı Bulabilirsin

İhtiyacınız Olan Bakıcının ya da Oyun Ablasının Özelliklerini Girip İlan Verin

EvdekiBakıcım’a gelerek ihtiyacınız olan kategoride ve kriterlerde bakıcı iş ilanını 4 adımda kolayca oluşturabilirsiniz. Akıllı ve kolay sistemimiz ile ilan vermeden önce adaylarımızı inceleyebilir, favoriye ekleyebilir ve ilan verdiğiniz zaman beğendiğiniz bakıcı adaylarına bildirim gönderebilirsiniz.

Yapay Zeka Tabanlı Sistemimiz En Uygun Adaylara Talebinizi İletsin

Yapay zeka tabanlı sistemimiz, 20.000’den fazla referanslı adaydan ihtiyaçlarınıza uygun bakıcı adayları ile sizi eşleştirerek en doğru aday ile çalışmaya başlamanıza yardımcı oluyor.

Gelen Başvurular Arasından Dilediğiniz Adayı Seçin ve Hemen Çalışmaya Başlayın

İlanınıza başvuran adaylar arasından uygun gördüklerinizle doğrudan iletişime geçebilir, sizin için en doğru ve uygun bakıcı adayı ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden evdekibakıcım’ı Tercih Etmelisiniz?

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz 55.000’den fazla mutlu ailenin desteğiyle Türkiye’nin en güvenilir bakıcı ve oyun ablası bulma platformuyuz.

5 aşamalı güvenlik kontrolünden geçmiş, 20.000’den fazla referanslı bakıcı kadromuz ile pek çok ailenin bakıcı ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyoruz.

Yapay zeka tabanlı teknolojimiz ile sizin ihtiyaçlarınız ve bakıcının niteliklerini en iyi şekilde eşleştirip, size en uygun adayla çalışma fırsatını sunuyoruz.

3 ay boyunca geçerli sınırsız bakıcı değiştirme garantisi ve bakıcıdan kaynaklı kazalar için 100.000$ teminatlı 3. şahıs mali sorumluluk sigortası ile süreç sonrasında da yanınızda oluyoruz.

EvdekiBakıcım Kurumsal ile Coca-Cola, Garanti BBVA, Vodafone gibi Türkiye’nin öncü firmaları ile beraber çalışıyoruz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Adaylarımızla Tanışın!

Nuray - İstanbul Ataşehir

Nuray - İstanbul Ataşehir

İsmim Nuray, 6 yılın üzerinde bakım tecrübem var. Çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum, Ev işlerinde de destek olabilirim. Her konuda güvenebileceğiniz çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz biriyim.

Manzure - İstanbul Ataşehir

Manzure - İstanbul Ataşehir

Tecrübeli, hemşirelik mesleğinden ötürü ilk yardım bilgisine sahip bir bakıcıyım. Daha önce iki ailenin çocuklarına baktım. İki aile de benden çok memnundu. Gerekli duyulan noktada referans olarak verebilirim.

Fatma - İstanbul Ataşehir

Fatma - İstanbul Ataşehir

34 Yaşındayım. Çocuk gelişimi mezunuyum. Daha önce anaokulunda staj yaptım ve gündüz bakım evlerinde 16 aylık çocukların bakımını yaptım. Çocukları seviyorum ve onlarla iyi anlaşacağımı düşünüyorum.

Gönül - İstanbul Ataşehir

Gönül - İstanbul Ataşehir

Merhaba ben Gönül, Çocuğunuzla kendi çocuğum gibi ilgilenebilirim. Çocuğunuzun tüm ihtiyaçları ile ilgilenebilirim.

Şeyma - İstanbul Ataşehir

Şeyma - İstanbul Ataşehir

Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü'nde 2 yıl çocuk gelişimi okudum. Ataşehir Yunus Emre Özel Eğitim İş Okulunda özel eğitim bölümünde çalıştım. Çocuğunuza sevgim ve bilgim eşliğinde bakıcılık ederim. Çocukları çok seviyorum.

Ailelerimizden Gelen Yorumlar

Berrak - İstanbul Ataşehir

Berrak - İstanbul Ataşehir

Hem oğlum Kaan hem de eşimle ben bakıcımız Biricik Hanımı çok seviyoruz. Tüm ekibinize sonsuz sevgiler ve teşekkürler!

Ceyda - İstanbul Ataşehir

Ceyda - İstanbul Ataşehir

Oyun ablamız Gözde ve biricik meleğim Asya çok iyi anlaşıyorlar. Gözde, kızımın eğlenirken gelişimine destek oluyor. Böyle kaliteli bir hizmet almamı sağladığınız için çok teşekkür ederim...

Ecem - İstanbul Ataşehir

Ecem - İstanbul Ataşehir

Ben işe gittiğimde minik kızımla ilgilenen Aylin Hanım’ı sizin sayenizde bulduk. Hepinize çok teşekkürler. :)